Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Надежда 2
260 000 €
508 515.80 лв.

(2 955 €, 5 779.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 12:52 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1197 пъти.
Площ:
88 m2
Етаж:
1-ви от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Хаузес предлага тристаен апартамент в Надежда II част, на Първи жилищен етаж,в сграда панелно строителство срещу Храм 'Свети дух'.Имотът е след ремонт, обзаведен и разпределен в: кухня с усвоен балкон, мокро помещение, две спални, хол с излаз на южен балкон, баня с тоалетна и тоалетна за гости.Към апартамента има и избено помещение от 3 кв.м.Жилището е санирано и има поставени външни ролетни щори.Отопление на ТЕЦ, като има поставени и климатици в помещенията.Много добре поддържани общи части, чип контрол на достъп и видеонаблюдение.Имотът се намира на 5 мин.пешеходно разстояние от метростанция Надежда,в близост детсски градини, училища и супермаркети.Свободно паркиране на двата паркинга на блока.
За повече въпроси и огледи, моля свържете се с Диди Петрова.
За контакт:
0897560761
Брокер:
Диди Петрова
029963769
Офис: гр.София,Лозенец,ул.Бяла 4
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ХАУЗЕС
029963769
ХАУЗЕС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
houzez.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Лозенец, ул.Бяла 4, офис -партер
http://houzez.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Надежда 2
Обява: 1c177545805302816

260 000 €
508 515.80 лв.
(2 955 €, 5 779.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Надежда 2

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност